Hi-Fu

Hi-Fu

Hi-Fu
Rezervasyon Yap Hizmet Fiyatı: Randevu
Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Aleyna Gülten Beauty

Hi-Fu

Her birey daimi bir şekilde genç kalmak ister. Bu tamamen normal ve beklendik bir istektir aslında. Çevresel birçok etmen, yoğun iş temposuyla geçem günler ve belli bir yaş süreci sonrasında cildin aşağı doğru düşmesi kaçınılmaz bir durum olacaktır. Bundan böyle bu tür şikayetlere bir son verecek ve bunu ağrısı bir biçimde yapacak olan bir yöntem var. Hi-Fu ile hemen tanışmak istemez misiniz?

Hi-Fu tedavisi belirlenmiş olan ses dalgalarının aktif görev aldığı bir ameliyat gerektirmeyen yüz gerdirme yöntemi olmaktadır. Hi-Fu odaklanmış ses dalgalarının yüzünüze enjekte edilmesi manasına gelir. Bahsi geçen ses dalgaları cildin en alt kısmına değin iner ve böylece de ciltte sıkılaşma durumunu meydana getirir. Bunun yanı sıra cildin kolajen sentezini uyarıp gençleşme etkilerini arttırır.

Hi-Fu Tedavisinin Cilt Germe Mekanizması Sizi Çok Şaşırtacak ve Mutlu Edecek

Cilt gençleştirme meselesinde uzman hale gelmiş olan lazerler ne yazık ki cildin belli bir kısmının daha altına inememektedir. Hi-Fu yani fokuslu ultrason tedavisi ise cildinizin dört buçuk milimetre altında yer alan fasya isimli dokuya doğrudan ulaşır.

• Radyofrekans cihazları ve lazer aletleri cildin bu denli derinine kadar inememektedir. Fasya dokusu cilt germe ameliyatları esnasında cildi toparlamak adına müdahale edilmekte olan bir kısımdır.

• Fokuslu ultrason tedavisi ise cildin doğrudan altına inerek fasya dokusunu ufaltan ısı alanları meydana getirir. Fasyada oluşan ufalma sebebi ile işlemden sonra cildin sarkmış kısımlarının toplanmaya başladığına rastlanacak demektir.

• Fokuslu ultrason bunun yanı sıra ciltte bulunan kolajen yapıyı da arttırdığından ötürü gençleşme durumu daha da artışa geçer.

Kullanılan malzeme kalitesi de hizmet kalitesini doğrudan etkileyen bir başka durumdur. Alanında tamamen uzman hale gelmiş olan bir firma her zaman için kusursuz formda bir hizmet sunması gerektiğinin bilincindedir. Böylece herkesin yüzünün gülmesini sağlayacağını da bilir. Siz de bu tarz güvenilir bir firmadan böyle bir hizmet almak için daha fazla beklememelisiniz. Hemen buradan bir randevu alarak işlemlerinizi başlatmanızı öneriyoruz. Sonuçtan memnun kalacağınız ise garantidir.

Hi-Fu Tedavisini Aleyna Gülten Beauty Merkezinden Almanızın Avantajları

Cerrahi operasyonlar neticesinde gerçekleştirilen tüm cilt germe edimleri sonrasında bireyler en az 1 gün boyunca hastanede kalırlar. Fakat ameliyatsız yüz gerdirme çalışmalarında iyileşme süreci yoktur, hemen günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bu da çoğu bireyin en sık dikkat ettiği durumlardan bir tanesidir. Çünkü kimse mesleğine ya da günlük yaşamına herhangi bir biçimde ara vermek istemez. Böylece her şey daha da yolunda gitmiş olur.

• Bu tarz uygulamaları buradan aldığınızda doğal neticeler elde etmiş olacaksınız. Kolajen üretiminin arttırılmasıyla beraber deri altında meydana gelen gerginleşme durumu cildi yukarı kaldıracaktır. Cildin kendini ekstra bir şekilde yenilemesi ise lifting olarak bilinir.

• Ayrıca Aleyna Gülten Beauty merkezinden alacağınız Hi-Fu işlemi tamamen kalıcı sonuçlar almanıza vesile olur diyebiliriz. Deri altındaki iyileşmeyle beraber cildin yüzeyinde gözle görülür hale gelen gençleşme durumu hayli dikkat çekici olur.

• Düzenli bakımlarınızı da yaptığınız zaman işlemin daha etkin hale geldiğini görebileceksiniz, müthiş değil mi sizce de? Bakımınızı asla aksatmamalısınız; aksi halde işlemin kalıcılık süresini düşürmüş olacağınızı da bilmelisiniz diye düşünüyoruz. Dikkatli olmanız gerekmektedir. Böylece her şey daha güzel olur.

• Dolgusuz jawline etkisini görmek için de bu yönteme başvurmanız gerekir. Gıdı sarkması veyahut da çene çizgisinin esnemesi, genç görünümü yitirmeye neden olur. Fakat Hİ-FU sayesinde yirmi yaş daha genç görünebilirsiniz.

• Yoğun etki ve düşük maliyetle siz de hayalini kurduğunuz surata sahip olmanın haklı mutluluğunu kısa bir zaman dilimi içerisinde yaşayabilirsiniz.

• Bu harika değişim kesinlikle görülmeye değerdir. Özgüveninizin eskisinden daha fazla olduğunu görmek de sizi çok mutlu eden diğer detaylar arasına girecektir.

• Bu hizmeti buradan almanızın daha mantıklı olmasının bir diğer nedeni ise tamamen sterilize edilmiş bir ortamda her işlemin büyük bir güven içerisinde uzmanlar tarafından sağlanıyor olmasıdır. Buradan alacağınız herhangi bir işlemin bile ne denli güvenilir olduğunu kısa zaman içerisinde görebileceğinizden de eminiz.

• Buradaki personellerin her biri de tamamen sizi memnun etmek adına çalışmalarını devam ettiren bireylerdir. O nedenle herhangi bir problem yaşamadan gençleştirme operasyonlarını rahatlıkla burada yaptırabilirsiniz.

• Olduğunuzdan daha genç görünmek için Hi-Fu işlemini yaptırmanız size kendinizi çok daha iyi hissettirecek. Böylece enerjiniz bile değişmeye başlayacak ve farklı bir ambiyansta yaşayacaksınız.

Hi-Fu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aleyna Gülten Beauty merkezinden almak isteyeceğiniz Hi-Fu hizmetinin fiyatı 1800 TL şeklindedir. Günümüzde bu fiyat son derece uygun bir skalada yer alır.

Hi-Fu aşırı sarkması olmayanlara uygulanmaz. İnce suratlı ve yağ dokusu az düzeyde olan bireyler için de bu yöntem uygun değildir.

Hi-Fu cildin en derin kısımlarına inilerek gerçekleştirilen temel bir uygulama olduğundan önemli sinirlerin geçiş yolu olan bölgelere uygulama yapılmamaktadır. Cildin dışında soyulma gerçekleşmediğinden de yaz mevsiminde uygulama yapılabilir. Abartılı düzeydeki uygulamalarda yağ erimesi gerçekleşebilir. Bu yüzden uzman birine bu işlemi yaptırmak en önemlisi olur.

Hi-Fu tedavisi yüzde kızarma, kabuklanma veyahut da soyulma gibi durumlar oluşturmaz. O nedenle de uygulamadan sonra sosyal yaşama hemen dönülmesi mümkündür. İşlemden sonra rutin makyajınızı da yapabileceğinizi bilmelisiniz.

Bu işlem kalıcı etkiye sahiptir. Fakat yaşlanma süreci her zaman devam edeceğinden ötürü işlemin kalıcılık süresi 2 seneye düşer. Uzun ömürlü bir uygulama olduğu konusunda hemfikir olabilirsiniz.

Hi-Fu sonrasında botoks ya da dolgu yaptırmak işlemin daha fazla etkisini görmenizi sağlama konusunda hayli başarılıdır. En çok da elmacık kemiklerinize dolgu takviyesi sayesinde genç bir görünüme ulaşırsınız.

Hi-Fu uygulaması her cildin 4.5 mm kadar altına etki eder. Bu da genel olarak yüz bölgesinde cildin en alt dokularına değin etkili olacaktır. Lazer yöntemlerine nazaran sıkılaşmayı daha fazla destekler. Bu uygulama tamamen yanak sarkması, çene altı sarkıklığı, kaş düşmesi ve çene çizgisinin gevşemiş olması gibi durumlarla mücadele eden bireylere yapılmalıdır. Bu şekilde çok daha mantıklı bir uygulama gerçekleştirilmiş olur. Bunlara ihtiyacı olmayan birinin yaptırmasına hiç gerek yoktur.

Çene kısmında meydana gelen sarkma durumu, çene çizgisinin kaybedilmesi, yanak sarkması, ağız köşelerinin dik olma formunu kaybetmesi, göz ve boyun etrafında sarkmaların meydana gelmesi ve kaş düşüklüğü gibi rahatsız edici unsurlar bu yöntem sayesinde en iyi şekilde tedavi edilmektedir.

Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

Her birey daimi bir şekilde genç kalmak ister. Bu tamamen normal ve beklendik bir istektir aslında. Çevresel birçok etmen, yoğun iş temposuyla geçem günler ve belli bir yaş süreci sonrasında cildin aşağı doğru düşmesi kaçınılmaz bir durum olacaktır. Bundan böyle bu tür şikayetlere bir son verecek ve bunu ağrısı bir biçimde yapacak olan bir yöntem var. Hi-Fu ile hemen tanışmak istemez misiniz?

Instagram

Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

Diğer Hizmetler

Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Mezoterapi   Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Masterfacial   Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Hydrafacial Paket Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Plazma Pen   Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
G5 Masajı Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hi-Fu, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Cilt Bakımı   Randevu

Aleyna Gülten Beauty