Hydrafacial

Hydrafacial

Hydrafacial
Rezervasyon Yap Hizmet Fiyatı: Randevu
Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Aleyna Gülten Beauty

Hydrafacial

Hydrafacial işlemi; bütün cilt tiplerinin gereksinim duyduğu düzenli bakımı ve nemi veren bir anti aging sistemi olarak bilinir. Herhangi bir türdeki iğne enjeksiyonunu kapsamadan yalnızca vakumlama biçiminde işlem gerçekleştirilir. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşam süren Hollywood starlarının seçimi hydrafacial olur. Cildin istediği bütün bakımların tek bir seansta uygulanmasıyla ışıltılı bir görünüm elde edilmiş olur. Siz de kusursuz bir cilde sahip olmak istiyorsanız seçiminiz hydrafacial olmalıdır. Böylece her şey yolunda gidecek demektir.

Hydrafacial Yönteminin Avantajları

Hydrafacial uygulaması, ciltte bulunan farklı sorunların tedavisi konusunda tek bir dokunuşla çözüm olmaktadır. The Food and Drug Administration onayını almış olan hydrafacial uygulaması, acı vermeden kısa sürede uygulanmakta olan pratik bir güzelleşme olanağıdır aslında. Hollywood starlarının da seçtiği bir cilt bakım yöntemi olarak bilinir. Bu temel bakımı yapıldığı sırada cilt asla tahriş edilmez.

Kişiler hiçbir zaman ağrı ya da sızı hissetmezler. Yalnızca hafif bir gıdıklanma meydana gelecek demektir. Vakumlama işlemi cildin gereksinimine göre yarım saat kadar devam etmektedir. Bu zaman zarfı içerisinde cildin en alt bölümüne dek varılarak derinlemesine bir bakım olanağı sağlanmış olur. Her bireye her yaşta uygulanabilmekte olan bu yöntemin ilk seansında bile sonuçlar güzel olur.

Toplum genelinde bebek gibi cilt olarak bilinen bir cilt görünümü elde edilmiş olacaktır. Bu muhteşem yöntemle beraber cilt bir anda temizlenir, nemlenir ve beslenerek yenilenmeye başlar. En hassas ciltlerden tüm cilt türlerine göre her mevsimde uygulanabilmesiyle bilinen hydrafacial uygulaması, tedavi amaçlı olarak da uygulanmaktadır.

Hydrafacial uygulamasının neticesinin korunabilmesi adına ayda bir kez tekrarlanması önemlidir. Yalnızca daha sağlıklı ve canlı bir cilt bakım gayesiyle yapılacaksa ayda bir en mantıklısı olacaktır. Cildiniz bir anda en muhteşem haliyle parlamaya başlayacak ve siz de bu durumda kendinizi çok daha güzel hissedeceksiniz. Harika değil mi ama? O halde hemen bu işlemi kaliteli bir merkez içinde yaptırın deriz.

Hydrafacial Hakkında

Hydrafacial uygulamasının birçok cilt problemi üzerinde etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Bu durumları sizler için listelemek istedik:

 • Siyah noktaların tedavi edilmesi
 • Cilde canlılık gelmesi
 • Total cilt bakımı
 • Lekelerin tedavisi
 • Genişleyen ya da tıkanan gözeneklerin tedavi edilmesi
 • Cilt tonu düzensizliklerinin giderilmesi
 • Sivilce tedavisi
 • Yağlı ciltlerde sebum dengeleme
 • Kırışıklıkların tedavi edilmesi
 • İnce çizgilerin tedavi edilmesi
 • Cildin elastikiyet durumunun arttırılması
 • Cilde nem getirilmesi

Bütün dünya genelinde aktif halde kullanılmakta olan bu sistemin bünyesinde dermabrazyon metodu ile cilt ilk önce derinlemesine bir temizlenir. Ölü haldeki hücrelerden tamamen uzaklaşan yüzdeki sorunlara yönelik biçimde uygun haldeki serumlar, peptidler, hyaluronik asit ve antioksidan içeriğe sahip formdaki solüsyonlar kullanılmaya başlanır. Bu biçimde cilt de en iyi düzeyde beslenecektir.

Bahsi geçen destek uygulamaları sayesinde cildin olduğundan çok daha aydınlanmış, canlanmış ve genç halde görünmesi de dikkat çeker. Hydrafacial uygulaması; cilt soyulması, cilt temizlenmesi, yenilenmesi, nemlendirilmesi ve korunması gibi açılardan pek çok göreve sahip bir uygulama metodudur. Çok fazla etkisinin olması da popülerleşmesi konusunda oldukça önemli bir rol oynar.

Bu önemli uygulamada görev alan vortax teknolojisi, basınç vasıtasıyla püsküren vakumlu başlık kısmıyla cildi ölü hücreler ve siyah noktalardan arındırır. Böylece aşırı yağdan da tüm cilt tamamen arınmış olacaktır. Cildin sorunlarına uygun haldeki serumlar kullanılarak ince haldeki çizgiler, cilt tonunda meydana gelen düzensizlik durumları ve lekeler tedavi edilmiş olur.

Hydrafacial işleminin cildinize getireceği eşsiz ve sayısız güzellik faktörünü düşündükçe çok ama çok heyecanlandığınızı biliyoruz. Elinizi çabuk tutun ve alanında kendini her anlamda geliştirmiş olan bir güzellik uzmanına bu işlemi kesinlikle yaptırın. Hiçbir şekilde pişman olmayacak hatta tam aksine sevdiklerinize de bu uygulamayı ivedilikle önermeye başlayacaksınız bizden söylemesi.

Hydrafacial işleminden sonra herhangi bir özel bakım yapmanıza hiç lüzum yoktur. Dikkat edilmesi şart olan tek durum ise o gün yüzünüzü hiç yıkamamaktır. Bir gün boyunca yüzünüze su da dahil herhangi bir şey sürmemeniz aşırı önemlidir. Bakımdan sonra bireyler anında sosyal yaşamına, işine dönebilecek demektir. Ayrıca birkaç gün makyaj da yapmazsanız iyi olur. Peki bu işlem güvenli ve sağlıklı mıdır?

Hydrafacial uygulamasında herhangi bir iğne yöntemi yoktur. Yalnızca vakumlama ile işlem neticeye ulaştırılır. Bahsi geçen vakumlama yöntemiyle cildin en alt kısmına kadar inilir ve derinlemesine sayılabilecek bir bakım uygulanır. Bu da kişinin cildinin tamamen tazelenmesini sağlayacak yöntemdir. Bunu yaparken de kişiler herhangi bir anlamda ağrı hissetmeyecektir. Sistem tamamen FDA onaylıdır. FDA onaylı olması birçok kişinin bu işleme güvenmesi konusundaki en önemli kıstaslardan bir tanesi haline gelmiştir diyebiliriz. Siz de her zaman için bu işleme güvenebileceğinizi bilmelisiniz.

Hydrafacial sistemi, tamamen anti aging yani yaşlılık karşıtı bir bakım sistemidir diyebiliriz. Cildin her an aydınlık olması ve elbette ki tamamen genç kalması adına bu sistem çok önemlidir. Genişleyen ya da tıkanan gözeneklerin, cilt tonu düzensizliklerinin, ince çizgi oluşumlarının, kırışmaların ve lekelerin tedavi edilmesi bu işlem sayesinde her daim mümkündür.

Cilt üzerinde hiçbir sorun olmasa dahi genel cilt bakımı adı altında bu işlem yaptırılabilmektedir. Bütün cilt tiplerinin özel gereksinimlerini karşılayabilen bir sistem olduğu ise kesinlikle ama kesinlikle aşikardır. Ayrıca bu uygulamanın her mevsimde yapılabilmesi de etkisinin ne denli net ve kalıcı olduğunun bir ispatı gibidir.

Düzenli bir biçimde hydrafacial yöntemini ayda bir kez yaptırırsanız cildinizde sorun oluşmasını da engellemiş olursunuz. Cilt sorunlarının ciddiyetine göre birkaç hafta arayla beş altı seans ideal haldedir. Ciltte herhangi bir problem olmamasına karşın genel bir bakım yaptırmak için bu uygulama yaptırılıyorsa da birkaç ayda bir yaptırmak en mantıklısı olacak demektir.

Tabii her zaman alanında uzman bir firmaya bu işlemleri yaptırmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Günümüzde birçok kişi güzellik uzmanı sertifikası ya da bu konuda herhangi bir deneyimi bulunmayan merkezlerde bu işlemi yaptırarak kötü şeyler yaşamaktadır. Oysaki alanında öncü bir güzellik merkezinde gayet güvenilir koşullar altında bu tür işlemleri yaptırmak daha iyidir. 

Siz de her zaman güvenebileceğiniz ve müşteri yorumlarını incelediğinizde genel olarak olumlu yorumlar gördüğünüz bir yere başvurup bu muhteşem işlemi yaptırabilirsiniz. Bunun sonucunda normalde de harika olan cildiniz artık kusursuz bir form almış olacak. Siz de bu sayede kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Her zaman yakın çevrenizden duyduğunuz ve olumlu yorumlar duyumsadığınız bir firmaya şans vermenizi tavsiye ediyoruz. Böylece en iyi hydrafacial uygulaması deneyiminizi oralarda yaşayabilirsiniz. Bebek gibi bir cilde kavuşmak sizi çok mutlu edecek ve özgüven seviyenizin daha da yükselmesini sağlamış olacaktır. Bu kusursuz deneyimi sakın kaçırmayın!

Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

Hydrafacial işlemi; bütün cilt tiplerinin gereksinim duyduğu düzenli bakımı ve nemi veren bir anti aging sistemi olarak bilinir. Herhangi bir türdeki iğne enjeksiyonunu kapsamadan yalnızca vakumlama biçiminde işlem gerçekleştirilir. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşam süren Hollywood starlarının seçimi hydrafacial olur. Cildin istediği bütün bakımların tek bir seansta uygulanmasıyla ışıltılı bir görünüm elde edilmiş olur. Siz de kusursuz bir cilde sahip olmak istiyorsanız seçiminiz hydrafacial olmalıdır.

Instagram

Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

Diğer Hizmetler

Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Hydrafacial Paket Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Masterfacial   Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
G5 Masajı Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Bölgesel İncelme Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Cilt Bakımı   Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Hydrafacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Mezoterapi   Randevu

Aleyna Gülten Beauty