Blog

Coolifting Uygulaması Nedir?

Blog
Coolifting Uygulaması Nedir?
Haziran 13, 2022

Coolifting; dört dakikalık kısa bir zaman içerisinde cildinizi yenileyen, tamamen ağrısız uygulanan yeni nesil bir cilt bakım cihazı olmaktadır. Bu uygulamayı erkek ya da kadın fark etmeksizin herkes yaptırmaktadır. Dört mevsim uygulanabilen bir işlem olduğunu da belirtmek isteriz. Ünlülerin yaşamında bu uygulama her daim yeni bir güzellik silahı olarak bilinir.

Bunun nedeni ise Coolifting Gun adlı cihazın işlem başlığının silaha benzemesidir. Bunun yanı sıra kısa süreli seansları bile etkilidir. Özel davet ve günlerden evvel en hızlı biçimde yenilenmeyi dileyenler için bu yöntem vazgeçilmez olacaktır. O halde sizleri daha fazla bekletmeden Coolifting uygulaması hakkında bilmeniz gereken her bir detayı aktaralım. İşte birbirinden kaliteli ayrıntılar ve daha fazlası…

Coolifting Nasıl Uygulanır?

Doğal cilt görünümü, her geçen zaman diliminde daha da sevilmeye başlanmıştır. Cildin enerjisini ve canlılığını korumayla alakalı olan bakım cihazları da bu sebepten ötürü daha sık seçilir hale gelmiştir. Bunun yanı sıra günümüzde birçok kişi kişisel bakım konusunda günlük yaşamın keşmekeşinden ötürü kendine zaman ayıramamaya başlamıştır. Bunun sonucunda da ortaya eşsiz güzellik metotları çıkmıştır. 

En kısa zaman dilimi içerisinde acısız ve tamamen ağrısız şekilde, sosyal yaşamınıza en ufak bir ara vermeden, işinizi de yapmaya devam ederek Coolifting yaptırabilirsiniz. Cildin karbondioksit ve soğuk hava buharı ile uyarılması sonucunda kan dolaşımı sistemi harekete geçirilir. Böylece uygulama tabancasının basınçlı bir biçimde püskürmesiyle en derin dokulara dek etki etmesi sağlanır.

Kokteyl serum çeşitleri, cildin alt kısmında bulunan kolajen sentezinin artışa geçmesine önayak olur. Bunun sonucunda ise fibroblastlar kendini onarabilecek gücü toplayacaktır. Epidermis dokusu da soğuk hava ve basınç tesiri ile canlılığını korur. Cildin alt kısımlarında oluşan kolajen üretimi de artınca gençleşmenin her bir kısmı başlangıç yapmış olur. Bebek gibi bir cilde kavuşacağınızdan eminiz.

Karbondioksitin cilt bakım rutinlerinde kullanılması aslında çok eski senelere kadar dayanır. Karbondioksit gazına maruz kalan yüzlerin daha sık oksijen üretme gibi bir fonksiyonu vardır. Bahsi geçen uygulamada basınçlı bir biçimde cilde verilen soğuk karbondioksit yani CO2 gazı, cildin her zamanki ısısından ayrı bir değerde olduğundan meydana gelen termal sıcaklık farkına cilt tepki verir.

Bunun neticesinde ise Coolifting uygulaması hayli hızlı bir canlanma etkisi oluşturur diyebiliriz. Sadece dört dakika içerisinde cildin canlılığını yeniden veren ve tam olarak altı seansta cildin her anlamda yenilenmesini sağlayan bu uygulamanın tüm olumlu yönlerini şu biçimde anlatmak istiyoruz. Detaylar ise tam olarak şöyle:

 • Vakitle alakalı sorunu bulunan yani çalışma hayatında aktif rol oynayan erkek ve kadınlar için dört dakika yapılan ve en kısa süreli olan cilt bakımı Coolifting olur.
 • Herhangi bir acı vermez, asla ağrı duyulmaz.
 • Uygulamanın akabinde cilt yüzeyinde yanma ya da kızarıklık gibi rahatsızlıklar meydana gelmeyecektir.
 • İş hayatınıza ve sosyal yaşamınıza herhangi bir biçimde ara vermek zorunda kalmazsınız; kısa sürede bu işlemi yaptırıp günlük hayatınıza devam edebileceğinizi bilmelisiniz.
 • Bu uygulama her mevsimde yapılabilmektedir.
 • Bütün cilt tipleri için uygun bir uygulamadır ve her cinsiyetten birey bu işlemi rahatlıkla yaptırabilir.
 • Bu uygulamanın cilt üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmaz. O nedenle herhangi bir endişe taşımanıza da hiçbir zaman gerek yoktur; sakin bir biçimde bu işlemi yaptırabilirsiniz. Size çok iyi geleceğinden de kesinlikle eminiz. Göreceksiniz, havanız değişecek.

Coolifting Hakkında Önemli Bilgiler

Basınçlı karbondioksitin püskürtülerek uygulanması olarak bilinen Coolifting, cildin gereksinim duyduğu kolajen üretimini tetikleyen bir yöntemdir. Bu uygulamayı iğnesiz mezoterapi uygulamasına benzetmeniz mümkündür. Uygulama evresi totalde dört dakika sürecektir. Tek bir seans biçiminde de yaptırabilirsiniz fakat en az altı seans yaptırmanız en iyisi olacaktır. Bu biçimde cildinizin kendini hızlıca yenilemesini sağlamış olursunuz. Uygulama seansları nihayet erdirilince senede en fazla iki kez uygulama yaptırmak bile cildinizin yenilenme sürecini en iyi şekilde destekler. Anti-aging özelliği vardır.

Bu uygulamadan sonra cildinizde oluşacak olumlu durumlar ise şöyle olacak demektir;

 • Derin görünüme sahip kırışıklıklar hafifler.
 • Hızlı lifting etkisi oluşur.
 • Cildiniz pürüzsüzleşir.
 • Genç ve ışıltılı bir cilde sahip olursunuz.

Mezuniyet, düğün ya da herhangi bir önemli organizasyondan evvel Coolifting uygulamasını yaptırarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Cildinizin daha canlı görünmesine gereksinim duyduğunuz zaman, yalnızca dört dakikanızı vererek bu uygulamayı yaptırabilmiş olursunuz. Kan dolaşımınız harekete geçer, cildinize kusursuz bir rahatlama hissi doğrudan gelir. Dünya genelindeki en pratik ve işlevsel güzellik sistemlerinden bir tanesi olan Coolifting uygulamasının yapılabildiği bölgeler ise şöyle olur:

 • Dekolte
 • Alın
 • Tüm surat
 • Yanaklar
 • Boyun
 • Göz çevresi
 • Dudak etrafı

Bu uygulama, birden çok alana yapılabilen en iyi gençleştirme sistemlerinden biridir. Sadece dört dakikada tüm yüze uygulama gerçekleştirebilen bu sistem, az evvel sıraladığımız bütün uygulama bölgelerinde en çok dört dakika seanslar halinde yapılır. 

Kombine Forma Sahip Cilt Bakım Süreçleri

En çok da cildi soymayla biten bakımlarla beraber yapıldığında Coolifting en iyi etkiyi verir. Su bazlı ve hyaluronik asit içerikli serumlarla da kurumuş cilt tamamen yenilenir. Medikal bir bakım sistemi olan bu uygulama, kaliteli ürünlerle beraber en üst düzey tesiri gösterecektir. Böylece uygulama neticesinde memnun bir şekilde güzellik merkezinden ayrılmış olacaksınız. Harika değil mi?

Coolifting Uygulamasına Dair Sık Sorulan Sorular

Soru 1: Coolifting Uygulaması Etkisi Büyük Bir Güzellik İşlemi midir?

Seans bitimindeki hoş değişim, hastaların bu uygulamayı seçmesinin en önemli sebebidir diyebiliriz. Altı seanslık bir anlaşmayla beraber haftada 1 kez uygulanması halinde en net sonuçların elde edilmesine vesile olur. Uygulamanın dört dakika gibi kısa bir süre boyunca devam etmesi sizi yanıltmamalıdır. Son derece güçlü sonuçlar vadeden bu sistem, herkesi memnun etmesi ile bilinmekte.

Soru 2: Coolifting Uygulamasından Kalıcı Bir Sonuç Alınması Mümkün müdür?

Neticenin kalıcı bir forma sahip olması adına seans sayısı en az altı olarak netleştirilir. Tek seanslık haldeki işlemlerin neticeleri kalıcı olmaz. Kalıcı bir sonuç oluşturmak için birkaç seans şarttır. Aynı zamanda da senede birkaç kez olacak biçimde işlem tazeleme uygulaması yaptırmanız kusursuz sonuçlarla kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur. Coolifting etkisi böylece yıllarca sürecek demektir.

Soru 3: Coolifting Uygulamasının Fiyatı Nasıldır?

Bu uygulamanın fiyatı tamamen firmadan firmaya değişim göstermektedir. Günümüzde birçok güzellik merkezi bulunmaktadır ve her merkezin kendine özgü bir fiyat politikası olduğu da aşikardır. Bu yüzden net bir fiyat belirtmek sahiden de olanaksız gibidir. Seçmiş olduğunuz güzellik merkezine telefon ederek fiyatları öğrenmeniz daha mantıklı olacaktır.

Soru 4: Coolifting Uygulamasını Kimler Yaptırabilir?

Cildini mat bulan, farklı bir ışıltı arayan ve yüzünde hem canlı hem de genç bir enerji görmek isteyen bireyler bu uygulamayı dilediği zaman dilediği güzellik merkezinde yaptırabilir. Herkes cildinin tazelenmesine ihtiyaç duyar, günlük yaşamın verdiği yorgunluk nedeni ile bile birçok kişi bu uygulamaya gereksinim duyduğunu söylemektedir. İstediğiniz zaman yaptırabilir, etkiyi görebilirsiniz.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *