Kalıcı Dipliner

Kalıcı Dipliner

Kalıcı Dipliner
Rezervasyon Yap Hizmet Fiyatı: Randevu
Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Aleyna Gülten Beauty

Kalıcı Dipliner

Bazen kişiler göz makyajını silmeye üşenir ve bu şekilde uykuya dalar. Fakat bu son derece yanlış bir davranış olacaktır. Gözlerinize zarar vermemek adına daima makyajınızı silmeniz gerekir. Fakat ben üşenmeye devam ediyorum, başka bir yöntem yok mu diyorsanız size vereceğimiz harika bir tavsiye olacaktır. Evet doğru bildiniz; kalıcı dipliner uygulaması! Kalıcı makyaj dendiği an akla gelen bu uygulama sayesinde diplinerınız her daim gözünüzde kalacak; hiçbir şekilde çıkarmak zorunda kalmamış olacaksınız. Mis gibi uykunuza dalabileceksiniz. Muhteşem değil mi ama?

Kalıcı makyaj işlemleri içerisinde en çok sevilen uygulamalardan bir tanesi haline gelen kalıcı dipliner; her bakımlı bireyin vazgeçilmezlerindendir diyebiliriz. Kalıcı dipliner; olduğundan daha belirgin hale gelmiş bakışları size vadeder ve vadettiğini de en iyi şekilde sunmasını bilir. Buğulu bir bakış elde etmenin de en iyi yolu bu olacaktır. Günlük yaşamda bile dikkat çekici bakışlar elde edeceksiniz.

Kalıcı dipliner işlemi tam olarak nedir sorusu sorulduğunda ise şu yanıtı net bir biçimde verebiliriz; bu kelime grubu herkese çok şey anlatır. Dipliner sözcüğü, esasen sözcüğün kök kısmı olan dip yani taban kelimesinden gelir. Eyeliner yönteminin tam tersine dipliner yöntemi, göz kapağının biterek kirpiklerin başlangıcını yaptığı yere uygulanan bir işlem olmaktadır.

Kirpik düzlemine uygulanmakta olan bir kalıcı göz makyajı seçeneği olan kalıcı dipliner, bunun sonucunda gözlere bir hayli buğu eklerken daha natürel bir kalıcı makyaj görünümüne ulaşmanızı sağlamaktadır. Kalıcı diplinerı günlük makyaj içerisinde de tercih etmek mümkündür. Özel günlere de uyan bir kalıcı makyaj çeşidi olduğunu ifade edebiliriz.

Fondöten, ruj ya da pudra sürmemeniz gereken zamanlarda etkisiz görünümden bu biçimde uzaklaşabilirsiniz. Özel davetler konusunda iddialı bir makyaj yapmak istiyorsanız kalıcı dipliner hemen yardımınıza yetişecek demektir. Alanında uzman hale gelmiş olan bir güzellik merkezine emanet edebileceğiniz bu değerli işlem sayesinde havanız tamamen değişecek. Kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Kalıcı dipliner uygulaması, uzman bir estetisyenin elinden çıkınca son derece hızlı ve acısız bir biçimde gerçekleşip başarılı netice veren bir güzellik işlemidir. Şayet siz de günün uzun bir sürecinde bakımlı görünmek isteyen biriyseniz kalıcı makyaj olanakları içerisinden kalıcı diplinerı kesinlikle seçebilirsiniz. Etkili bakışlar elde etmek işte bu kadar basittir. Kalıcı dipliner; kalıcı eyeliner gibi hoş görünür.

Fakat kalıcı eyelinera göre biraz daha farklı bir yapısı vardır; daha ince ve etkilidir diyebiliriz. Her iki işlemin de yolu yordamı birbiriyle hemen hemen aynı kıvama sahiptir. Kalıcı dipliner uygulamasına başlanmadan evvel kişinin ten rengi ile uyumlu haldeki bir siyah pigment rengi seçilir ve kalıcı dipliner boyası yavaş yavaş hazırlanmaya başlanır. Bu işlemde kullanılacak olan boyalar kaliteli olmalıdır.

Ayrıca işlem için tedarik edilen tüm cihazlar da yine aynı şekilde yüksek düzeyde kaliteye sahip olmalıdır. Boyalar hazırlanacağı zaman göz kapağı kısmında bulunan kirpik hattına dilenen uzunluk seviyesinde dipliner çizgisi eklenir. Bahsi geçen çizgi ise tamamen örnek bir çizgi formuna sahiptir. Kişinin de onayı alınınca örnek haldeki işlem çizgisi üstünden kalıcı uygulamaya geçilir.

İlk olarak kişinin göz kapağı hattı üzerine son derece etkili halde bir anestezi kreminin bu alanda uzman olan biri tarafından sürülmesi gerekir. Bahsi geçen krem tesirini gösterince ise %100 düzeyinde organik ve doğal halde olan boyalar, özel dipliner kaleminin kullanılmasıyla göz kapağının kirpik hattı üzerine enjekte edilmiş olur. Uyuşturucu formda bir krem kullanıldığından ötürü işlem esnasında acı olmaz.

Tabii ki göz kapağına herhangi bir işlem yapılsa bile azıcık da olsa rahatsızlık hissedilebilir. Yarım saatle bir saat arasında devam eden işlem neticeye ulaşınca kalıcı dipliner uygulaması sonlanır ve gözleriniz olduğundan çok daha hoş görünmeye başlar. Bu temel görünümün size vereceği muhteşem havayı bir düşünsenize, harika değil mi?

Kaliteli bir kalıcı dipliner nasıl olmalıdır sualinin yanıtı, dipliner uygulamasını yaptırmak üzere gidilen kalıcı makyaj uzmanının kendini geliştirmiş olmasına bağlı olarak değişecektir. Kalıcı makyaj uzmanlarının aktif olarak kullanmakta olduğu tüm pigmentler ve boyalar, dipliner kaleminin kalite seviyesi, kişinin kaç senedir bu işi yaptığı gibi ayrıntılar da işlemin kalıcılığını iyiden iyiye etkiler.

Örnek verecek olursak kalıcı diplinerı dövme konusundan ayıran temel faktör, kalıcı dipliner için kullanılmakta olan boyaların komple orijinal halde olmasıdır diyebiliriz. Dövme işlemlerinde aktif olarak rol alan boyalar, birçok farklı kimyasal maddeyi aynı anda içermektedir. O nedenle de cildin alt kısmına uygulanan bir dövme, ömür boyunca kalıcı halde durur. 

Kalıcı dipliner işleminde aktif rol alan boyalar ise her açıdan doğal olduğundan cilde bir zarar vermeyecektir. Herhangi bir kimyasal madde içermediklerinden ötürü de kalıcı dipliner işlemi sonrasında hemen hemen 1.5 sene sonrasında boyaların artık soluk hale gelmesi normal bir durum olarak görülmelidir.

Kaliteli bir kalıcı diplinerın başka bir ifadesi ise başvurulan kalıcı makyaj uzmanının iş geçmişidir. Daha evvel uygulama yaptığı müşterilerine bakmalısınız. Sosyal medya bu konuda size birçok farklı fikir verecek bir mecra olmaktadır. Makyaj uzmanının kendine ait bir stüdyoya sahip olup olmaması, bu işle alakalı aldığı sertifikalar ve kaç senelik bir deneyime sahip halde karşınıza çıktığı önemlidir.

Bütün kalıcı makyaj işlemleri yüz estetiğinin en önemli unsurlarından bir tanesi haline gelir. Bedenin en ön plana çıkan yeri her daim gözlerdir. Gözlerinize yaptıracağınız bir işlemin her açıdan kaliteli olması gerektiğini düşünmeniz lazımdır. Çünkü ancak bu şekilde alanında güvenilir hale gelmiş olan bir uzmanla çalışabilirsiniz. Daima kendinizden emin bir biçimde iyi bir hizmet almak istediğinizi söyleyin.

Kaliteli bir kalıcı dipliner uygulama süreci geçirmek adına sizin daima bilinçli hareket etmeniz önem arz eder. İlk önce herhangi bir kalıcı dipliner işlemi yaptırma konusunda karar almalısınız. Fakat ondan da önce güzellik merkezinin kullandığı dipliner kaleminin markasını araştırmalısınız. İşlem sırasında kullandığı anestezi kreminin markasını da öğrenip uzman birinden fikir alın deriz.

Kullanılan boya çeşitlerinin natürellik oranı hakkında bilgi alın. İçerisinde kimyasal olmamasına kesinlikle özen göstermeniz gerektiğini bilin. İşlem süresini de öğrenmelisiniz. Düzgün bir işçilik olması için en az bir saatlik bir süreç gerekecektir. Size on beş dakika diyen bir firmaya hiç gitmeseniz daha iyidir. Daha evvel o güzellik uzmanı kaç kez kalıcı dipliner uygulaması yapmış bunu da öğrenin deriz.

Her zaman adı duyulmuş olan bir firmayı tercih etmeniz lazımdır. Adı bilinmeyen bir yere gitmek, markasız ürünlerle işlem yapan birine güvenmek hiç de mantıklı olmayacaktır. Bu yüzden daima kaliteden yana olarak size en iyi hizmeti verecek firmaya odaklanmalısınız. Bahsi geçen konulara dikkat etmek sizi memnun edecek demektir. Dikkatli olmalısınız. 

Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

Bazen kişiler göz makyajını silmeye üşenir ve bu şekilde uykuya dalar. Fakat bu son derece yanlış bir davranış olacaktır. Gözlerinize zarar vermemek adına daima makyajınızı silmeniz gerekir. Fakat ben üşenmeye devam ediyorum, başka bir yöntem yok mu diyorsanız size vereceğimiz harika bir tavsiye olacaktır. Evet doğru bildiniz; kalıcı dipliner uygulaması! Kalıcı makyaj dendiği an akla gelen bu uygulama sayesinde diplinerınız her daim gözünüzde kalacak; hiçbir şekilde çıkarmak zorunda kalmamış olacaksınız. Mis gibi uykunuza dalabileceksiniz.
Muhteşem değil mi ama?

Instagram

Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

Diğer Hizmetler

Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Microblading Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Pudralama Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Hydrafacial Paket Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Kalıcı Eyeliner Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Mezoterapi   Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Kalıcı Dipliner, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
G5 Masajı Randevu

Aleyna Gülten Beauty