G5 Masajı

G5 Masajı

G5 Masajı
Rezervasyon Yap Hizmet Fiyatı: Randevu
G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Aleyna Gülten Beauty

G5 Masajı

Medikal estetik sektöründe yapılan tüm teknolojik yenilikler estetik görünüme değer veren bireyler açısından çok önemlidir diyebiliriz. En çok da kilo sorunu yaşayan kişiler uyguladığı diyet metotları ve gerçekleştirdikleri spor aktivitelerine karşın bölgesel yağlanma meselesinde olumlu bir sonuç alamadıklarında başka yöntemlere başvurmak isterler.

Selülit giderici masaj olarak da herkesçe bilinen ve başvurulan bir yöntem haline gelen G5 masajı, sıkılaşmaya yardım eden bir masaj türüdür. Bölgesel yağlanmalar da bu şekilde giderilebilmektedir. Bu yöntemle beraber herhangi bir cerrahi müdahaleye lüzum olmadan vücutta rastlanan bütün ödemlerin atılması ve yağ dokusunun da yok edilmesi olağan bir konudur.

G5 masajı adıyla bilinen bir alet yardımı ile düzenli hareketler bedenin türlü alanlarına uygulanır. Cihazdan bedenin tamamına gelen darbeli masaj ve titreşim sayesinde hücrelerin her biri de hareketlenmeye başlar. Teknik fonksiyonlara sahip halde üretimi gerçekleştirilen alet her cilt tipine uyum sağlayan bir başlıkla gelir. Birçok kişi G5 masajıyla estetik bir görünüm elde eder.

Bedende yer alan toksinler de bu biçimde atılır ve sağlıklı günler sizi bekler. İşlem fiyatı ise ihtiyacınıza göre belirlenecektir. Kilolu biriyle ondan daha kilolu biri arasında işlem ücreti farkı olması bu yüzden çok ama çok doğal bir durum olarak dikkat çekmektedir. Peki ama G5 masajı tam olarak nedir? Faydaları nelerdir? Her biri de bu yazıda sizleri bekliyor!

G5 Masaj Yöntemi ile Zayıflamak

G5 masajı beden adına son derece önem arz eden bir masaj türü olmaktadır. Bedenin bazı kısımlarında rastlanan yağlanmalar ve selülitleri yok etmek için seçilen bu masaj, bahsi geçen tüm konularda etkili neticeler almanızı sağlar. Bu yöntemle beraber popo, basen, karın gibi yerlerde rastlanan yağlar yakılır. Tamamen eritilmiş olur, bu da harika bir görünümü ortaya çıkaracak demektir! Bedende meydana gelen yağların sıkılaştırılmasıyla beraber bu cihaz tamamen yağları parçalayarak etkisiz bir hale getirme konusunda ustadır. Birkaç seanstan sonra net bir biçimde bölgesel incelmeler kendini belli edecektir. G5 masajı fiyatlarını öğrendikten sonra bölgesel zayıflama konusunda da bu yöntemi tercih etmek isteyebilirsiniz.

G5 Masajı Hakkında

G5 masajı her zaman kendi adını taşımakta olan aletle beraber yapılan bir masaj türüdür. Öteki adı da darbeli masajdır. Hızlı bir titreşim ve itme yöntemiyle sıkılaştırarak selülite sahip alanları iyileştirmektedir. Gergin hale gelen tüm noktaları ve spazm etkisi yapan unsurları azaltmaya, ödemlerin azaltılmasına yardım eder. Ritmik haldeki masajla kan dolaşımı da artacaktır.

Cilt üzerindeki yaşlanma çizgilerinin azalmasını sağlayıp cilde elastikiyet katar. G5 masajı en çok da sıkılaşma ve selülit konusunda görev alan yöntemlerden bir tanesidir. Cihazla gerçekleştirilen bu masajla beraber kan akışının hızlandığı görülmüştür. Damarlar da açılır ve böylece beden bir anda dikkat çekici bir biçimde toparlanmaya başlar.

Masaj bütün bedene uygulanabilmektedir fakat en çok da üst bacak, popo, kol ve kalça kısımlarında selüliti yok etme gayesi ile kullanılmaktadır. Yağ ve deri dokusu arasında oluşan bu ödemler G5 masajıyla tedavi edilir. Bu şekilde yöntem sayesinde kaslar güçlenmiş olur ve selülitlere veda edilir. Estetik olarak sıkı halde olan vücut G5 masajıyla beraber formuna ulaşacak demektir. 

Selülit haricinde G5 masajıyla fazla olan yağlar yakılmaya başlanır ve böylece bölgesel zayıflama sağlanmış olur. Zarar veren tüm toksinler dışarı atılır ve nefes alabilen muhteşem bir bedene sahip olunur. G5 masajı fiyatları tercih edilmekte olan kliniğin fiyat politikasıyla yakından ilişkilidir. Bu her zaman bu biçimde ilerlemiştir.

G5 masajı bedenin bütün yerlerinde kullanılabilen bir yöntemdir. Bahsi geçen yöntem daha çok kalça, bel, uyluk kısmı ve kol gibi bölgelerde kullanılmaktadır. Uzmanlar tarafından yapılan bu masaj esnasında uygulama yapılacak olan beden bölgesine yağ sürülür, ardından işlem tüm ayrıntılarıyla başlamış olur. Bu işlemin yapıldığı alana verilen titreşimlerle kan akışı hızlandırılır ve yağlar yanar. Hemen hemen yarım saat kadar devam eden bu masaj seanslara bölünerek yapılır. 

Selülitlerin tedavi edilmesi ve bölgesel incelme konusunda başvurulan bu masajın kaç seans süreceği tamamen kişiye bağlı olarak değişir. Fazla yağ ve selülitiniz varsa bu işlem seansları daha da artacaktır. Üç ila on seans arasında süreçler değişecektir. 

Günümüzde yaygın olarak kullanılan G5 masaj yöntemi hem estetik hem de sağlık bakımından son derece yararlı olmaktadır. Kişiye verilen titreşimlerle beraber bedende yer alan ve fazlalık olan yağlar yakılmaya başlanır. Böylece daha hızlı kilo verme süreci oluşur. Bu yüzden de G5 masajı sayesinde bireyler kendilerini çok daha sağlıklı hissetmeye başlar.

Çünkü hızlı bir biçimde çalışma gösteren metabolizmayla beraber beden rahatlatıcı bir etki hissedecektir. Tüm bunların yanı sıra bölgesel yağlanma durumunu tamamen ortadan kaldıran ve rahatsız edici bir etkiye sebep olan selülitleri silen G5 masajıyla bireyler daha sıkı bir vücuda sahip hale gelir. Estetik görünüm oluşur, herkes mutlu olur.

Teknolojik aletlerin de yardımıyla gerçekleştirilen G5 masajı dilenen sonuçlara ulaşma konusunda başarılı olmaktadır. G5 masajıyla beraber herkes fazla kilolarından arındığı gibi daha sıkı hale gelir. Bu masajın etkilerini görmek adına yöntemi seanslar halinde almak önemlidir. Birkaç seans sonra belirtiler görünmeye başlar ve herkes kendini iyi hisseder. Cilt elastikiyet kazanır ve rahatlama gelir.

G5 masajı her zaman faydalıdır. Bu yüzden de bahsi geçen yönteme başvuran bireyler memnun kalacaktır. Uygulama esnasında verilen titreşimlerle bütün hücreler hareketlenir ve bedensel işlevler yerine gelmeye başlar. Bu yüzden de bu masajın herhangi bir zararı veyahut da yan etkisi asla bulunmamaktadır. Daima güvenebileceğiniz bir yöntem olduğunu bu yazıda dile getirmek istedik.

G5 masajı kişiye birçok katkı sağlar. Rahatlama hissi, ağrı azaltma, bölgesel dolaşım, fazlalık olan yağların yakılması, toksinleri atma, cildi sıkılaştırma, cildin esnekliğini arttırma, zihinsel stresi azaltma, kemik yoğunluğunu arttırma ve selülit oluşumunu azaltma gibi birçok konuda katkı sunmasıyla dikkat çeken bir sağlık yöntemidir. Otuz senedir olan yöntemin uzunca senelerdir kullanılması aslında memnun kalındığının en önemli kanıtlarından biri olmuştur diyebiliriz öyle değil mi? Herhangi bir yan etkisinin bulunmaması da rakiplerinden daha sık tercih edilmesini sağlar. Haftada bir iki kez on seans şeklinde yapılabilir.

G5 masajının uygulanmaması gereken kişiler şu şekildedir;

  • Gebeler
  • Kılcal damar sorunu olanlar
  • Emzirmenin ilk altı ayından sonraki dönemde olanlar
  • Açık yaraları olanlarda
  • Varis sorunu olanlarda
  • Regl döneminde olanlara
  • Geçmişinde kanser hastalığı bulunanlara
  • Aktif halde kanser olan hastalara uygulama yapılması yanlıştır. Kötü sonuçlar oluşabilir!

Her güzellik merkezinin de bu konuda dikkatli olması gerekmektedir. Örneğin gebe birisi randevu almak istediğinde randevu vermemek lazımdır. 

G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

G5 Masajı ile cilt üzerindeki yaşlanma çizgilerinin azalmasını sağlayıp cilde elastikiyet katar. G5 masajı en çok da sıkılaşma ve selülit konusunda görev alan yöntemlerden bir tanesidir. Cihazla gerçekleştirilen bu masajla beraber kan akışının hızlandığı görülmüştür. Damarlar da açılır ve böylece beden bir anda dikkat çekici bir biçimde toparlanmaya başlar.

Instagram

G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

Diğer Hizmetler

G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Kalıcı Eyeliner Randevu

Aleyna Gülten Beauty

G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Yosun Peeling   Randevu

Aleyna Gülten Beauty

G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Mezoterapi   Randevu

Aleyna Gülten Beauty

G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Kalıcı Dipliner Randevu

Aleyna Gülten Beauty

G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Microblading Randevu

Aleyna Gülten Beauty

G5 Masajı, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Dermapen Randevu

Aleyna Gülten Beauty