Masterfacial

Masterfacial

Masterfacial
Rezervasyon Yap Hizmet Fiyatı: Randevu
Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Aleyna Gülten Beauty

MasterFacial

Herkes her daim cildinin bebek teni gibi pürüzsüz ve ışıl ışıl olmasını ister. Bu yüzden de birçok cilt yenileyici kür kullanırlar. Fakat tek bir uygulama ile harika bir cilde sahip olacağınızı söylesek ne düşünürdünüz? Evet, Masterfacial ile her şey mümkün! O halde bu yazımız sizler için geliyor; siz de bu sene tertemiz ve doğal bir ciltle gezinebilirsiniz. İşte konuya dair bilmeniz gereken her şey…

Masterfacial Ürünü ile Cilt Bakımı Her Zaman Keyiflidir

Keyifli bir cilt bakım süreci geçirerek kusursuz bir cilde sahip olmak istiyorsanız hiç beklemenize gerek yoktur. Aleyna Gülten Beauty merkezine gelerek siz de kısa süre içerisinde muhteşem bir cilde kavuşabilirsiniz. Tabii bu tam olarak Masterfacial ürününü düzenli bir biçimde kullanmak ile mümkün olacaktır. Cildin yaşadığı soruna göre uygun serumlar kullanılır ve böylece cilt sorunları tedavi edilir.

Cildin sorunuyla alakalı olarak ince forma sahip olan çizgiler, cilt tonu eşitsizlikleri ve lekelerin tedavisi olağan hale gelir. Tüm bunların yanı sıra cilt üzerine hyaluronik asit, antioksidan ve peptid içeriğine sahip solüsyonlar sürülerek cilt korunur. Böylece daha canlı bir cilde kavuşur ve bir anda on yaş gençleşmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Bu bakım tamamen bir süreç gerektirir, her şey iyi gidecektir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Hollywood starlarının seçimi olan Masterfacial uygulaması, tamamen cilt yenileme sistemi şeklinde bilinir. Cildin gereksinim duyduğu bütün bakımların tek bir seans içerisinde sunulması yani uygulanmasıyla ışıl ışıl parlaklığa sahip bir cilde kavuşmuş olursunuz. Aleyna Gülten Beauty merkezi Masterfacial işlemi içerisinde vortex teknolojisini kullanmaktadır.

Vortex Teknolojisi ile Gelen Uygulama: Masterfacial

Masterfacial işleminde aktif olarak görev alan vortex teknolojisi; basınç ile püskürtülen vakumlu başlık detayıyla ciltte bulunan tüm ölü hücreleri temizler. Aynı zamanda da siyah noktalarla yoğun bir biçimde savaşmayı da ihmal etmez. Aşırı yağ nedeni ile adeta parlaklıktan boğulan cildi arındırır ve mikro düzeyde de soyulabilir hale getirir. Vakumlama sistemiyle beraber renk açıcı, aynı zamanda da anti aging yani yaşlılık karşıtı solüsyonlar doğrudan derinin altına enjekte edilir. Serumlar da bu konuda aktif görev aldığı için cilt kısa sürede doğallığına kavuşacak demektir.

Aleyna Gülten Beauty Merkezinde Masterfacial Uygulaması Yaptırmanın Getireceği Avantajlar

Masterfacial uygulaması, bütün cilt tipleri için uygun ve harika bir kalite düzeyine sahip olan bir uygulamadır. Direkt olarak sonuç verir; anında sonuç almak isteyen herkesin seçimi bu yöntem olur. Bu uygulama esasen peeling gibidir; ölü deri ve deride yer alan tüm diğer kirleri arındırır. Yanaklar, boyun, çene ve boyun çizgisi gibi kısımların olduğundan daha esnek bir hale gelmesini sağlar. Buna da elastikiyetin yeniden kazanılma süreci denir; bu süreci en iyi şekilde geçireceğinizden eminiz.

Böylece cilt yüzeyi normalde olabilecekten de iyi bir şekilde iyileşecektir. Masterfacial uygulaması sayesinde cildin elastikiyeti iyiden iyiye artacak demektir. Bunun yanı sıra cildin yenilenmesi ve iyileşmesi gibi durumlar da meydana gelir. Bu uygulama ile kırışıklık, yara izi ve sivilce lekelerine 1 MHz değerinde titreşim verilir; bu da kişinin yüzüne bir masaj etkisi verecektir. Bahsi geçen titreşim cildinize herhangi bir biçimde zarar vermez. Tam aksine cildinizi korur ve geleceğe güzel şekilde hazırlamış olur.

Yüksek frekans gücü, inatçı haldeki aknelerin her birini daha da ufak bir forma getirir. Genişleyen gözenekleriniz varsa her biri ufaltılır. Bunun yanı sıra kırışıklıklarda yoğun bir azalma göreceğinizden her türlü emin olabilirsiniz. Siyah noktalarınız da Masterfacial işlemi sonrasında anında solar; yüzünüz genç bir ışıltı kazanır. Böylece lenfatik drenaj sağlanmış olur. Sinüs ve baş ağrılarınız da direkt hafifler.

Cilt renginizin daha hoş bir form almasının yanı sıra kabarık deri şişmeleri de aniden azalmaya başlayacaktır. Tek bir cihazla yapılan bu uygulamayla nelere kavuşacağınızı kısaca özetlememiz gerekirse de şöyle bir liste yapabiliriz diye düşündük:

● Total cilt bakımı Masterfacial uygulaması sayesinde sağlanmış olur.

● Şayet gözenekleriniz açıksa bu uygulamayla beraber sıkılaştırılır. Aynı zamanda tıkanmış gözenekler de açılacaktır.

● En büyük dertlerden bir tanesi olarak görülen siyah noktaların tedavisi de bu uygulamayla mümkündür.

● Bazı zamanlar cilt tonuz düzensizlikleri meydana gelebilir. Herkes bu sorunu makyajla çözmeye yanaşmayabilir. Daha kalıcı bir çözüm oluşturmak adına Masterfacial yaptırmak en mantıklısıdır.

● Yağlı ciltlerde sebum dengesini de sağlayan Masterfacial sayesinde cilt en güzel şekilde nemlendirilmiş olur. Herhangi bir koşulda nemsiz kalmaz.

● Leke tedavisi yapmasıyla dikkat çeken bu uygulama aynı esnada cildi toksinlerden arındırarak canlandırır ve parlatır.

● Bu denli yüksek başarıya sahip olan bir uygulamayı yaptırmak isteyeceğinizden kesinlikle eminiz. Rüya gibi bir cilt ile uyanmak artık inanın hiç de zor değil; Masterfacial sayesinde bundan böyle her şey mümkün hale gelecek ve bu durum sizi inanılmaz düzeyde mutlu edecektir.

Masterfacial Cilt Bakımı Uygulaması Yaptıranlar Neler Söylüyor?

Masterfacial cilt bakımı uygulaması yaptıran her bireyin yorumu aslında aynı; herkes bu uygulamadan son derece memnun kaldığını belirtmektedir. Cilt sorunlarınızdan tek seansta kurtulmak istiyorsanız kesinlikle siz de bu yorumlara kulak vermelisiniz. Böylece kendinizi olduğunuzdan kat kat daha bakımlı ve özgüvenli hissedeceğinizden şüphemiz yoktur. Bu uygulamayı Aleyna Gülten Beauty merkezinde yaptıran her kişinin yüksek düzeyde memnuniyetle beraber merkezden ayrıldığını da bilmelisiniz.

Aleyna Gülten Beauty merkezinde her şey steril bir şekilde hazırlanmaktadır. Böylelikle size verilecek olan Masterfacial ve diğer güzellik uygulaması hizmetleri olabilecek en kaliteli şekilde sunulacak demektir. Siz de keyifle arkanıza yaslanıp gözlerinizi kapatıp kendinizi vortex teknolojisinin ellerine bırakabilirsiniz. Hafif bir biçimde yüzünüzü vakumlayan bu yöntem, asla canınızı yakmaz. Tam aksine yüz masajı gibi bir işlem olduğunu düşünebilirsiniz. Sizi tamamen rahatlatan bir uygulama türüdür.

Masterfacial işlemi iğne gibi yöntemleri hiçbir zaman içermez. Bu yüzden de ilk tercih edilen güzellik işlemlerinden bir tanesi olmuştur. Böyle kusursuz bir cilt bakımı hizmetini almak istiyorsanız kesinlikle Aleyna Gülten Beauty merkezinden bir randevu almalısınız. Böylece her şey yolunda gidecek ve bebeksi bir cilde kavuşmanın huzurunu deneyimleyeceksiniz. Güzellikten parlayan bir cilde sahip olmayı kim istemez ki, öyle değil mi? O halde elinizi çabuk tutun ve hemen Masterfacial uygulamasını yaptırmak için kendinizi hazırlayın deriz. Göreceksiniz, siz de bu uygulamadan aşırı derece memnun kalacaksınız.

Masterfacial yaptıran bireyler arasından ileri yaşta olanlar da ufak yaşlarda olan bireyler de bu işlemden ne denli memnun kaldıklarını dile getiriyorlar. Gençlerdeki akne ve sivilce sorununu da çözen Masterfacial işlemi sayesinde yüzler her daim gülecek gibi görünüyor. Bunun yanı sıra ileri yaşlardaki bireyler de Masterfacial işleminin anti aging yani yaşlılık karşıtı yönünü çok beğenmektedir. Pürüzsüz ve yenilenmiş bir ciltle yaşam sürmek adına her daim bu uygulamayı yaptırmanızı öneriyoruz. Üstelik cildinizin doğal nem dengesini kazanması da sizi çok mutlu edecek olan bir başka durumdur.

Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

Herkes her daim cildinin bebek teni gibi pürüzsüz ve ışıl ışıl olmasını ister. Bu yüzden de birçok cilt yenileyici kür kullanırlar. Fakat tek bir uygulama ile harika bir cilde sahip olacağınızı söylesek ne düşünürdünüz? Evet, Masterfacial ile her şey mümkün! O halde bu yazımız sizler için geliyor; siz de bu sene tertemiz ve doğal bir ciltle gezinebilirsiniz. İşte konuya dair bilmeniz gereken her şey…

Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla

Diğer Hizmetler

Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Kalıcı Dipliner Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Kirpik Lifting Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Microblading Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Kalıcı Eyeliner Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Dermapen Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla
Hydrafacial Paket Randevu

Aleyna Gülten Beauty

Instagram

Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla Masterfacial, Aleyna Gülten Beauty Tuzla