Blog

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Blog
Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?
Haziran 21, 2022

Herkes cildinin bebek cildi pürüzsüzlüğünde olmasından yanadır. Bunun gerçekleşebilmesi adına Aleyna Gülten Beauty merkezini ziyaret ederek yüz yılın en iyi işlemlerinden biri olan Hydrafacial uygulamasını yaptırabilirsiniz. Göreceksiniz, cildiniz kusursuz bir görünüme kavuşacak. İşte bu hizmete dair bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz diğer detaylar ve çok daha fazlası!

Hydrafacial İşlemine Dair Bilgiler

Yaşlılık karşıtı cilt bakım yöntemlerinden biri olan Hydrafacial; cildi yeniler, leke ve akneleri de tedavi eder. En kaliteli cilt bakımı ürünleri kullanılarak uygulanan bu eşsiz yöntem sayesinde cildiniz adeta yeniden doğacaktır. Vakum yöntemiyle çalışma göstererek cildin en alt tabakalarına kadar inen alet, cildinizi güzel bir forma sokar. Geliştirilmiş olmasıyla bilinen vortex teknolojisiyle beraber cildiniz zarar görmeden güzelce yenilenecektir. Hydrafacial ile 1 seansta tertemiz bir cilde kavuşmuş olursunuz.

Bahsi geçen cihaz sayesinde cildiniz mikroskobik seviyede soyulur, ölü hücrelerden arınırsınız. Fazla yağ ve siyah noktalara da veda etmiş olursunuz. Ciltte bulunan incecik haldeki kırışıklıklar, hazırda bulunan renk farklılıkları ve cilt lekeleri, farklı cilt türleri için meydana getirilen özel serumlarla beraber tedavi edilmektedir. Hyaluronik asit, antioksidan ve protein gibi detaylar içeren solüsyonlar cildin alt tabakasına uygulanır ve tamamen parlak bir görünüme kavuşmasını sağlamış olur.

Her bir işlemin 1 seansta yapıldığı Hydrafacial uygulamasıyla beraber birçok farklı bakım işlemini basit ve hızlı bir biçimde almış olursunuz. Acı vermeden basitçe uygulanmakta olan Hydrafacial, hücre metabolizmasını hızlandırarak cildin yenilenme dengesini korur. İlk önce uzman kişi, cilt tipine uygun halde olan bir solüsyon hazırlar. Bu solüsyon temizleyici görevi görür. Cilt yüzeyi iyice yumuşayınca ise vakum uygulanır ve yüzey tamamen temizlenmiş olur.

İkinci kısımda ise cilt tipine özel halde seçilmiş olan solüsyon yardımıyla cildin her bir kısmı beslenir. Radyo frekans özelliğine sahip başlıkla beraber uygulanan özel solüsyon cilde tamamen yedirilecektir. Bu uygulama esnasında görev alan temizleyici solüsyon sayesinde kolajen yapı harekete geçer ve daha genç görünmeye başlarsınız. İşlemin kısa bir süre içerisinde bitmesi ise tamamen zaman tasarrufu sağlamanız konusunda size destek olacak olan bir durumdur. 

Hydrafacial İşlemi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Hydrafacial cilt bakımı fiyat konusu birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Burada Hydrafacial hizmeti 450 TL’dir fakat güncel indirimlerle birlikte bu fiyat 405 TL’ye kadar düşürülmüştür. Bu fırsat ve indirimlerden yararlanmak adına dilediğiniz zaman Aleyna Gülten Beauty merkezine telefon edip hızlıca ilk randevunuzu alabilirsiniz. 

Hayır bu uygulama size hiçbir zaman acı vermez. Tam aksine yüzünüze masaj yapılmış hissi verir. Böylece kendinizi bir anda tamamen huzurlu ve yenilenmiş hissedersiniz. Hydrafacial işlemini düzenli olarak yaptırırsanız cildiniz gitgide daha hoş bir görünüme kavuşmaya başlayacaktır. 

Elbette herkesin göreceği etki düzeyi yaşına ve cilt tipine göre değişecek demektir. Bu yüzden herhangi bir güzellik uygulamasının da herkeste tıpatıp aynı etkiyi yaratması beklenemez. Fakat bu uygulama günümüzde herkesin cildine iyi gelen bir yöntem olarak dikkatleri daima üzerine çekmektedir. 

Hydrafacial uygulaması ortalama olarak 3-4 ayda bir yaptırılırsa son derece başarılı sonuçlar almaya devam edilecektir. Kusursuz bir cilt görünümünüzün olmasını istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka belli aralıklar ile yaptırın deriz. 

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *