Blog

Yağlı Cilt Bakımı Nedir?

Blog
Yağlı Cilt Bakımı Nedir?
Haziran 21, 2022

Herkes cildinin daimi bir biçimde parlak ve canlı olmasını ister. Bu enerjiyi yakalamak için düzenli olarak cilt bakımı yapılmalıdır. Peki cilt bakımı nedir? Hangi unsurları barındırmalıdır? Cilt bakımınızı profesyonel bir şekilde Aleyna Gülten Beauty merkezinde yaptırdığınız zaman ne gibi sonuçlar alırsınız? Her birini tek tek anlatıyor olacağız. İşte yenileyici cilt bakımı hizmetine dair bilmeniz gerekenler…

Yenileyici Cilt Bakımı Sayesinde Ciltte Meydana Gelen Tüm Değişimler

Yenileyici cilt bakımı sayesinde cildin en iyi şekilde kendini yenilemesi sağlanır. Her gün makyaj yapan ve gözenek tıkanması gibi sorunlar yaşayan biriyseniz yenileyici cilt bakımı hizmetinden son derece memnun kalacaksınız. Cilt bakımı sırası çok önemlidir. Temizleme, tonikleme ve öteki işlemleri halletme süreçleri tamamen farklı düzeylerde ilerler. Alanında profesyonel hale gelmiş bir uzman ise hangi sırada işlem gerçekleştireceğinin her daim bilincinde olduğu için herhangi bir sorun yaşanmaz.

Cilt bakımı nasıl yapılır sorusunun en güzel yanıtı da yine uzmanlara cildinizi emanet ederek yenileyici cilt bakımı yaptırmanızla nihayete erecektir. Bahsi geçen hizmeti aldığınız zaman yüzünüze özenli bir şekilde birçok farklı işlem uygulanır. Bebeksi bir tene kavuşursunuz. Ayrıca bu işlemi birkaç ayda bir tekrarlatmanız tamamen kafi olacaktır. Cildiniz pürüzsüzlüğünü uzun süreli olarak koruyacak ve kendinizi her anlamda ferahlamış hissetmeye başlayacaksınız.

Tüm bunların tek bir yenileyici cilt bakımı seansında gerçekleşecek olması ise zaman açısından tasarruf etmenize vesile olacak. Herhangi bir iğne ve anestezi yöntemi içermeyen bu cilt bakım hizmetinden hemen sonra sosyal yaşamınıza ve işinize rahatlıkla dönüş yapabilirsiniz. Hatta belli bir zaman boyunca makyaj yapmanıza gerek bile kalmayabilir çünkü işlem sayesinde yüzünüzde kalıcı bir parlaklık oluşur. Şayet zaten yağlardan ötürü parlayan bir cilde sahipseniz de bu parlamalar azaltılacak demektir. 

Yenileyici Cilt Bakımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Aleyna Gülten Beauty merkezinde yenileyici cilt bakımı hizmeti esnasında kullanılan her bir ürün tamamen kişiye özel seçildiğinden ötürü elbette ki bakım ürünleri her cilt tipi için farklı olacaktır. Yağlı bir cilt için kullanılan ürünlerle kuru cilt için görev alan gereçler arasında büyük bir fark bulunmaktadır.

Aleyna Gülten Beauty merkezinde yenileyici cilt bakımının fiyatı 450 TL olarak belirlenmiştir. Fakat bazı dönemlerde indirim yapılır ve bahsi geçen fiyat 450 TL’den 405 TL’ye kadar iner. Son derece uygun fiyatlı bir cilt bakım hizmeti olmaktadır. Cilt bakımı fiyat konusunda bu firmaya daima güvenebilirsiniz.

Tamamen yararlı içeriklerle gerçekleştirilen yenileyici cilt bakımı hizmetiyle cildiniz ışıl ışıl bir hal alır. O nedenle de bu cilt bakım uygulaması herkes için uygundur. Fakat aktif olarak ilaç kullanan, hamile olan ya da kanser gibi ciddi bir hastalıkla savaşan kişiler ilk olarak doktorlarına danışmalıdırlar.

Bu temel uygulamanın etki süreci aslında ciltten cilde değişmektedir. Yağlı ve karma ciltlerde daha uzun süre kalıcı olan uygulama, kuru ciltlerde daha farklı bir süreç izler. Fakat ortalama olarak bu işlemin etki süresi 1-2 ay kadar olmaktadır. Bu süreç boyunca sadece güneş kremi ile bile makyaj yapmış gibi harika bir cilde sahip olursunuz.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *