Blog

Yağlı Cilt Bakımı Hizmetleri

Blog
Yağlı Cilt Bakımı Hizmetleri
Haziran 21, 2022

Günümüzde herkes farklı bir cilt tipine sahip olduğundan ötürü, herkesin alması gereken cilt bakım hizmetinin çeşidi de birbirine göre tepeden tırnağa değişecektir. Yağlı ciltler ise daha da farklı bir bakım hizmeti almalıdır. Bu hizmet ise birçok kişi tarafından yağlı cilt bakımı uygulaması olarak bilinmektedir. Haydi cilt bakımı nasıl olmalı hep beraber öğrenelim.

Yağlı Ciltlere Ne Gibi Bir Özel Bakım Uygulanır?

Her cildin belli bir yağ dengesi olmalıdır. Yağlı ciltlerde ise yağ düzeyi adından da anlaşılacağı üzere hayli fazladır. Yağlı cilt bakımı hizmeti aldığınızda ise yüzünüzdeki yağ oranı en iyi şekilde dengelenecektir. Ciltte yağ bezleri aracılığıyla üretimi sağlanan sebum adına sahip bir madde bulunur. Cildin su kaybetmesini engelleyerek cilt iltihabı gibi problemleri yok etmek için var olan sebum, sağlıklı bir salgı çeşididir. Ama sebumun da dengesiz hali zararlıdır. Daha az salgılanması gerekmektedir.

Aleyna Gülten Beauty merkezinden yağlı cilt bakımı hizmeti alarak cildinize en güzel iyiliği yapmış olursunuz. Çünkü buradaki güzellik uzmanları cildinize harika bir dokunuş yaparak sebum dengesinin netleşmesini sağlar. Yağ dengesi de her daim üst düzey bir formda korunmuş olur. Tabii her şeyden önce size bir cilt analizi yapılır. Analiz sonucu alınmadan herhangi bir şekilde işlemlere başlanmaz. Her şey netleştikten sonra ise cilt bakımı sırası size gelmiş olur.

İşlem boyunca yüzünüzün her bir tarafına masaj yapılıyor gibi hissedebilirsiniz. Bu da sizi konforlu hissettirecek olan bir durumdur. Tabii cilt bakımı sonrasında cildinizdeki yağ dengesini bozacak besinleri yemekten de kaçınmanızı öneririz. Aksi halde bakımın çok fazla faydasını görmeniz imkansız hale gelebilir. Her şeyi bir arada yönetmek ise her zaman için en iyisi olacaktır. Dengeli bir beslenme rutini oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Yağlı Cilt Bakımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Aleyna Gülten Beauty merkezinde yağlı cilt bakımı hizmetinin normal fiyatı 450 TL şeklinde belirtilmiştir. Fakat güncel indirimlerle beraber bu hizmeti 405 TL’ye satın alabilir, cildinizi olduğundan daha sağlıklı bir hale getirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Bu işlemin kalıcılık süresi tamamen kişiden kişiye değişiyor olsa bile ortalama açıdan ele aldığımız zaman 1-2 ay kalıcılığa sahip olduğunu ifade edebiliriz. Böylece uzun bir süre boyunca cilt bakımı konusunda tamamen konforlu hissedebilir, etki geçince de uygulamayı tekrardan yaptırabilirsiniz.

Elbette ki sosyal yaşamınıza dönebilirsiniz. Yağlı cilt bakımı hizmetinde herhangi bir anestezi yöntemi ya da iğne kullanılmadığı için herhangi bir problemle karşılaşılma olasılığı yoktur. Tamamen hızlıca tamamlanan fakat son derece etkili olan bir güzellik işlemidir. 

Cilt bakımı seti önerisini firma sizin için yapacaktır. Elbette işlem sonrası cilt bakım rutininize devam etmeniz işlemin kalıcılık özelliğini biraz daha arttırır. Bu artış nedeni ile de cildiniz her zaman olduğundan çok daha hoş bir görünüme kavuşmuş olur.

Yağlı cilt bakımı on sekiz yaş ve üzerinde yer alan, kendi kararlarını verebilen herkes için kesinlikle uygun olan bir işlemdir. İşlemin etkisini anında göstermesinin yanı sıra son derece uygun bir fiyat skalası ile de sunuluyor olması herkes açısından oldukça olumlu bir durum şeklinde ilgi görür.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *