Blog

Baby Face Beauty Nedir?

Blog
Baby Face Beauty Nedir?
Haziran 13, 2022

Herkes bebek gibi bir cildi olsun ister. Sizce neden? Elbette ki sebebi çok açık şekilde ortadadır; bebeklerin cildi her daim yumuşacık, ışıltılı ve bunun yanı sıra pürüzsüzdür. Tüm bunların gerçekleşmesini sağlayan temel bir güzellik uygulaması vardır. Baby Face Beauty olarak bilinen bu işlem, yaşlanma karşıtı solüsyonlarının Thulium adlı lazer yardımıyla cilt katmanına ulaştırılmasıdır.

Baby Face Beauty uygulaması, medikal estetik yöntemlerince geliştirilen ve lazer desteği ile sunulan bir gençleştirme yöntemi şeklinde dikkat çekmeye devam etmektedir. 1927’lik dalga boyunda çalışma yapan Thulium adlı lazerle beraber serum, özel vitamin gibi unsurlar cilde aktarılır. İlk seans itibarıyla ışıltı kazanan ve gençleşen cilt, seansların her biri tamamlanınca size pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt verir.

Kadınlar, ilerleyen yaşların akabinde en çok da ciltlerinin parlaklığını yitirmesinden şikayetçi olur. Hollywood yıldızlarının güzellik tüyolarından biri olan bu işlemle beraber her kadın sahip olmak istediği cilt canlılığını elde etmiş olur. İyileşme sürecine bile ihtiyaç hissetmeden güzelleşmek ve gençleşmek isteyen otuz yaşını geçenlerin tercih ettiği bu yöntem, ameliyatsız güzellik uygulamalarının en iyisidir.

Baby Face Beauty: Porselene Benzeyen Bir Cilde Sahip Olun

Cilt bakım rutininde aktif halde kullanılmakta olan serum ve kremler, epidermis tabakasını yani cilt yüzeyini aşarak etki etmesi gerekli olan esas kısma yani dermişe düşük oranda geçebilir. Halbuki cildin kendini en iyi şekilde yenileyerek koruma tabakası oluşturabilmesi adına derin dokulardan beslenmesi çok önemlidir. Cilt bakım rutinlerinin asıl amacı da bahsi geçen derin beslenmeyi sunmakla alakalıdır.

Aynı zamanda da kolajen üretimini desteklemektir. Bu her zaman için böyle ilerleyen bir durum olarak karşımıza çıkmıştır. Baby Face Beauty uygulaması, lazer teknolojisinin de önayak olmasıyla beraber cildin ışıltı kazanması için gereksindiği bütün vitaminlerin cilt katmanlarının ara kısmında gerekli halde olan dokuya iletim sağlar. Böylece cildiniz üzerindeki yenilenme de en üst düzeyde net halde başlar.

Öteki cilt bakım uygulamalarından beklediğiniz netliği alamadı iseniz kesinlikle Baby Face Beauty uygulamasını bir denemelisiniz diye düşünüyoruz. Böylece kusursuz bir cilde kavuşacak ve kendinizi olduğunuzdan çok daha keyifli hissetmeye başlayacaksınız. Bu muhteşem değişimi anında yaşamak adına hemen güvenilir bir güzellik merkezinden randevu alabilirsiniz. Değişime çok şaşıracaksınız.

Baby Face Beauty Uygulamasının Ne Tür Etkilere Sahip Olduğunu Biliyor muydunuz?

Baby Face Beauty uygulamasında aktif halde rol alan vitamin ve serumlar yalnızca bu uygulamada kullanılacak biçimde özel klinik bir yapıda üretilir. Bunun yanı sıra cilt bünyesindeki emilim oranını maksimum seviyeye çıkaran CDS yani Cosmeceutical Delivery System ile yapıldığından ötürü deri altında yer alan dokuların beslenmesi konusunda da hayli ciddi bir etki oluşturması ile bilinmektedir.

Thulium türündeki lazerin açtığı mikro kanallar aracılığıyla cilt bariyerini geçen tüm vitaminler dokunun gereksinim hissettiği yerde uzun zamanlı olarak kalacaktır. Lazer teknolojisiyle aktif vitamin desteği sunarak cildinizi yenileyen Baby Face Beauty ile cildinizin kazanacağı durumları şu şekilde listeledik:

  • Cildiniz sıkılaşmaya hazır hale gelir.
  • İnce formdaki kırışıklıklarınız üzerinde yoğun bir etki oluşur.
  • Cildinizde lekeler varsa görünümü hafifler.
  • Açık gözeneklerinizin ufalmasını sağlar.
  • Dekolte kısmınız gençleşir.
  • Cildinizin rengi açılır ve melazma tedavisinde de bu sistem etkin halde kullanılmaya açıktır.
  • Parlak ve son derece canlı bir cilde sahip olursunuz. 
  • Akne izleriniz varsa görünümü hafifler.
  • Cilt tonu farklılıklarınız dengelenir.
  • Gıdı bölgeniz toparlanır.

Tüm bu etkileri anında görmek adına bu işlemi kesinlikle alanında uzman bir firmaya yaptırmanız lazımdır. Böylece kusursuz ve bebek gibi bir cilde sahip olursunuz. İşlemden memnun kalacağınıza da eminiz. Peki Baby Face Beauty nasıl uygulanıyor? İşte ayrıntılar!

Baby Face Beauty Uygulaması Nasıl Yapılır?

Baby Face Beauty uygulaması ilk seansının sonrasındaki birkaç günde etkisini göstermeye başlar. Çoğu zaman dördüncü seans neticesinde belli olur. Cildiniz ışıldamaya başlar. Yenilenir ve aniden gençleştiğinizi görürsünüz. Kişiye özel şekilde hazırlanan işlemlere göre cildin gereksinimine en iyi şekilde uyum sağlayan tüm serumlar seçilmektedir diyebiliriz. 

Lazer teknolojisiyle beraber serumların derinin alt katmanına iletilmesine yardımcı olacak mikro kanallar açıldıktan sonra bahsi geçen serumlar deriye uygulanacaktır. Bu esnada hastanın herhangi bir acı duymadığını da söyleyebiliriz. Uygulama asla anestezi gerektirmemektedir. Seans süresi ise yirmi dakika olur. Kısa ve etkili uygulama evrelerinde yapılan rahat bir metottur. 

Yedi ila on gün arayla en az dört seans formunda yapılması lazımdır. Derin dokulardan başlangıç yapan yenilenme ise zaman geçtikçe fark edilmeye başlanır. Cildinizdeki kolajen üretiminin en üst düzeye çıkması adına birkaç haftalık bir süreç içerisinde gerçekleşen değişimler yaşarsınız. Bu da cildinize gözle görülür halde yansıyacaktır. Süreç tamamlanınca da cildin kendini yenilemesi sürecektir.

Baby Face Beauty Uygulamasının İçeriğine Dair Önem Arz Eden Bilgiler

Baby Face Beauty uygulaması esnasında aktif olarak kullanılan, CDS adına özel biçimde üretilen ampul serisinin içerisinde birçok saf bileşen yer alır. Her birini sizlere anlatmak istedik. Muhteşem bir içeriğe sahip halde uygulandığını gördüğünüzde çok mutlu olacak, bu işlemi direkt yaptıracaksınız. 

C Vitamini

C vitamini güçlü antioksidanlar arasında yer alır. Ciltte yer alan kolajenin düzeyini arttırma konusunda aktif rol oynar. Lekelere ve yaşlılık belirtilerine karşı koruma özelliği bulunmaktadır. Vücudun geri kalanı açısından da günlük biçimde alınması gerekir. Vücutta depolanamaz; bu yüzden de cildin C vitamini genel olarak yetersiz düzeydedir.

Baby Face Beauty uygulamasının yapılabilmesi için üretimi sağlanan Askorbik Asit yani VC Ampul ise bol bol C vitamini içeriğine sahip halde olur. Thulium lazeriyle açılan mikro kanallar içerisinden derinizin alt katmanına değin ulaşan C vitamini sayesinde cildiniz kısa sürede yenilenerek tazelenir. Böylece kolajen üretimi de artmış olur. Lekelerin görünümü hafifler ve kırışık bölgeler düzelmeye başlar.

A Vitamini

Retinol, A vitamininin bir formudur. Baby Face Beauty uygulamasında VA Ampul Retinol biçimindedir. Retinoik asit ise keratin proteinini üretir ve derinin dökülerek kendini yeniden inşa etmesine destek olan keratinositleri canlandırıp kendi kendini yenilemesine önayak olur. Keratin de aynen kolajen gibi cildin genç kalması konusunda en lazım olan protein hücrelerinden bir tanesidir diyebiliriz.

Resveratrol

RS Ampul Resveratrol, bu uygulama için özel biçimde üretilmiştir. Doğal polifenol ve hyaluronik asidin saf formundan meydana gelmektedir. En sık ise üzüm çekirdeğinde yer alır. Son derece güçlü halde olan bir antioksidan türüdür. Cilt kanserine karşı bile koruyucu etkiye sahiptir. Yaşlılık etkilerine de karşı gelme konusunda ustadır. Baby Face Beauty uygulamasında da aktif role sahip olması ile ilgi görür.

Traneksamit Asit

Estetik cerrahisi konusunda yaraların iyileştirilmesi adına görev yapan bu asit türünün cildin parlaklığını arttırma lekelerin görünümünü azaltma özelliği bulunmaktadır. Saf bir içeriğe sahip olduğundan ötürü melazma tedavisinde de kullanılmaktadır. Bebek gibi bir cilde kavuşmanız konusunda traneksamit asidin önemi sahiden de tahmin ettiğinizden de çok büyüktür. İşlem sonrası bunu daha iyi anlarsınız.

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *